فرهنگ پرواز

فرهنگ همانی که آقا هم فدایی آن است

فرهنگ پرواز

فرهنگ همانی که آقا هم فدایی آن است

فرهنگ پرواز

بسم الله
هر چیزی یک فرهنگی دارد
پرواز هم فرهنگ خود را دارد...
...........................................
استفاده از عناوین و مطالب فقط با ذکر نام فرهنگ پرواز
مجاز است! اخلاق در امانت داری....
در غیر این صورت شرعا و قانونا حرام است.
...........................................
فرهنگ پرواز چه با همین عنوان و
چه با عنوان های
نزدیک به فرهنگ پرواز . ارتباطی ندارد
...........................................
برای مشاهده بهتر فرهنگ پرواز از مرور گر
Mozilla Firefox استفاده کنید.

بایگانی

آخرین مطالب

نویسندگان

پیوندهای روزانه

۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۲ ثبت شده است

چندی پیش ! حسین مظفر نماینده ی مجلس و رئیس ستاد ائتلاف 2+1 در جمع دانشجویان دانشگاه شاهد با بیان این که دکتر قالیباف مواضع ضعیفی داشته و در خصوص بحث تکنوکراسی و تکنوکرات بودن جناب دکتر قالیباف شهردار فعلی تهران و از کاندیداهای ائتلاف سه گانه گفت:

قالیباف انسان ولایی، مذهبی و جبهه‌ای و با مبنای فکری حزب‌اللهی است و منظور او تخصص در کنار تعهد است!!!

الان مشکلی که با طرفدارن و شخص جناب قالیباف وجود دارد این است که این ها زمانی که رهبری معظم انقلاب در درنوروز امسال کنایه ایی به تکنوکرات ها زدند اول سعی کردند که نشان بدهند رهبری کنایه آمیز صحبت نکرده !!!! ولی بعد دیدند نه ! مردم زیر بار نمی روند ! بعد آمدند گفتند منظور قالیباف چیز دیگری بوده است !

منظور تعهد در کنار تخصص بوده !

اما یک سوال ! تعهد به چه چیزی ؟


تعهد به زدن حرف های دوپهلو که این جماعت تنکورات همیشه به آن قائل بوده اند ! یا تعهد به این که اگر قرار باشد یک طرحی را اجرا کنند کم ترین ارزشی به دین نباشد!  چرا انسان باید یک حرفی را بزند که بعدا بیاید با هزار اندی ترفند !!! توجیح اش کند !؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی که از نظر اعتقادی مشکلی نداشته باید هیچ گاه از این گونه سخنان نمی زند ! درسته !

مواضع دکتر قالیباف چرا ضعیف بوده که حتی حسین مظفر هم به آن اشاره ی کوچکی کرده است !

در این جا به بررسی مواضع دکتر قالیباف می پردازیم !

دکتر قالیباف در تاریخ 2/4/1388 (دوم تیر 88) بدون آن که به دروغ تقلب اشاره ایی بکند !!! در گفتگوی ویژه ی خبری در شبکه ی دوم سیما می گوید: وقتی یک منازعه ایی پیش می آید و یک اختلافی پدید می آیدهر دو طرف مقصر اند !

حالا یک سوال از قالیباف ! منظور شما ازطرف دوم کیست ! نظام است که مورد تهمت پوچ فتنه گران قرار گرفته ! این یعنی عدم داشتن بصیرت زمانی !!!

بصیرت زمانی یعنی داشتن قدرت تحلیل درست واقعه در کم ترین زمان ممکن! که متاسفانه آقای قالیباف بار ها ثابت کردند قدرت تحلیل شان از مردم همیشه عقب تر بود است !

شهردار تهران ! در تاریخ 20 تیر 88 در مراسم گرده همایی فصلی مدیران ارشد شهرادی تهران بعد از فشار های فراوانی که به او درباره ی موضع گیری هایش آورده شد ! مجبور شد! حوادث بعد انتخابات را فتنه بنامد ! و مبنای کار را میانه روی !!!اساس قرار دهد !

حالا ! این هم یکی دیگری از مواضع دو پهلو و گاهی چند پهلوی جناب سردار دکتر خلبان محمد باقر قالیباف است ! ایشان نگفتند در شرایط فتنه ! یعنی جایی که حق در برابر باطل دارد مقابله می کند ! انسان چگونه می تواند میانه ی حق و باطل بایستد !

ادامه در ادامه مطلب....

علیرضا
۲۷ فروردين ۹۲ ، ۱۰:۳۸ موافقین ۳ مخالفین ۱ ۶۸ نظر

 

فرا رسیدن دهه ی اول فاطمیه (س)  تسلیت باد....

 

تحلیل جالب آیت الله بهجت از وصیت حضرت زهرا ـ علیهاالسّلام ـ  به این که شبانه دفن شود

 

این که حضرت زهرا ـ علیهاالسّلام ـ بعد از آن همه مظلومیت، در حال احتضار وصیت نمود که شبانه دفن گردد،(1) کار عجیبى بود که نظیر کار پیغمبران ـ علیهم السّلام ـ است؛ زیرا کار کسى که نزاع کند و مغلوب شود و کشته و شهیده گردد و علیه او قضاوت بشود و آن همه بلاها را ببیند، و با این حال راهى را پیدا کند که خود را مثل غالب جلوه دهد و غالب بودن خود را به دیگران نشان دهد، به کار پیغمبران و اعجاز شباهت دارد، راهى که فکر بشر از فهم آن عاجز بود و آن این که وصیت نمود بدون تشییع شبانه دفن گردد.

اگر دستگاه حکومت و خلافت به فکرشان مى رسید که حضرت زهرا ـ علیهاالسّلام ـ چنین کارى را مى خواهد بکند، به منزل آن حضرت وارد مى شدند و از انجام آن جلوگیرى مى کردند.

بعد از دفن نیز راهى جز نبش قبر آن حضرت نبود که حضرت امیر ـ علیه السّلام ـ از آن جلوگیرى نمود و نتوانستند کارى بکنند.

 پی نوشت:

1.بحار الانوار، ج 49، ص 192؛ اقبال الاعمال، ص 623؛ عیون اخبار الرضا، ج2، ص187؛ نهج الحق، ص270؛ رسالة حول حدیث « سخن معاشر الانبیاء لانورّث »، ص 28.

منبع متن :رجانیوز

علیرضا
۰۴ فروردين ۹۲ ، ۲۱:۱۸ موافقین ۳ مخالفین ۰ ۸ نظر