فرهنگ پرواز

فرهنگ همانی که آقا هم فدایی آن است

فرهنگ پرواز

فرهنگ همانی که آقا هم فدایی آن است

فرهنگ پرواز

بسم الله
هر چیزی یک فرهنگی دارد
پرواز هم فرهنگ خود را دارد...
...........................................
استفاده از عناوین و مطالب فقط با ذکر نام فرهنگ پرواز
مجاز است! اخلاق در امانت داری....
در غیر این صورت شرعا و قانونا حرام است.
...........................................
فرهنگ پرواز چه با همین عنوان و
چه با عنوان های
نزدیک به فرهنگ پرواز . ارتباطی ندارد
...........................................
برای مشاهده بهتر فرهنگ پرواز از مرور گر
Mozilla Firefox استفاده کنید.

بایگانی

آخرین مطالب

نویسندگان

پیوندهای روزانه

اطلاعاتی تودار! از معاونت شهید رجایی تا خاتمی..!

چهارشنبه, ۱۶ فروردين ۱۳۹۶، ۰۷:۳۲ ب.ظ

تهرانی بود،دبیرستان که بود با بعضی از اعضای مجاهدین خلق آشنا شد،در دانشگاه که کشاورزی میخواند ساواک به دلیل ارتباطش با مجاهدین خلق بازداشت و زندانی اش کرد!خسرو میگفت چون هاشمی وطالقانی هم ارتبط داشتند پس ماهم داشتیم! انقلاب که شد عضواطلاعات کمیته انقلاب شد! رجایی که نخست وزیر شد،با نفوذ بهزاد نبوی،رجایی شاگرد سابقش را کرد معاون اطلاعات نخست وزیری!در زندان شاه که بود،با بیشتر اعضای منافقین مثل حسین برادر مهدی ابریشمچی شکنجه گر معروف مجاهدین خلق دوست شده بود!اطلاعات نخست وزیری را که تشکیل داد،حراست کل هم زیر نظراو بود،رجایی وباهنر که در انفجارشهید شدند، خسرو قنبری تهرانی با اندک جراحتی و کاملا به هوش بیرون آمد!

#فرهنگ_پرواز

یکی از افراد که به طرف اتاق سوخته میدوید، بهزاد نبوی را دیده بود که از پله ها ها پایین میاید و مدام میگوید کشمیری شهید شد! خسروتهرانی،آوردن کشمیری به دولت را از رکن دوم ارتش وستاد ضد کودتای نوژه تعریف میکرد!خودش میگفت همیشه در مقابل آمدن اعضای مجاهدین خلق به اطلاعات نخست وزیری مقاومت میکرده!ولی یکبار که کشمیری میخواسته به اطلاعات سپاه نفوذ کند،مسئول گزینش سپاه او را همراه خسرو دیده بود!

روز تشیع جنازه رجایی و باهنر،پیکر این دو سوخته بود ولی استخوان هایشان باقی مانده بود!در عوض درتابوت کشمیری،یک کیسه خاکستر گذاشته بودند! موسی زرگر دیده بود و گفته بود اگرجنازه با بمب آتش زا بسوزد،جمجمه بخاطر داشتن اب،سالم میماند!اقای خامنه ای همانجا متوجه موضوع میشود و به پاسدارها اطلاع میدهد! کشمیری از قبل خانواده اش را خارج کرده بود! قنبری تهرانی که خارج شدن کشمیری قبل از انفجار را دیده بود،قضیه را تا بعد از فرار کشمیری از ایران،مخفی مینماید!ومیگوید بعدا با کار اطلاعاتی فهمیده مقصر کشمیری بوده..

تهرانی ،کشمیری را دبیر شورا امینت کرده بود! شهید رجایی به کشمیری علاقه داشت!همان بمب را اول میخواسته ببرد جماران که پاسدارها مانع ورود بدون تفتیش او شده بودند و ناکام مانده بود.

آیت الله قدوسی دادستان انقلاب که نبوی را بازداشت کرد،هاشمی رفسنجانی اعتراض کرد و اسمش را ترور دوم گذاشت!و او آزاد شد!تقی محمدی رفیق صمیمی حجاریان و خسروتهرانی و همدست کشمیری،بعد از انفجار،کاردارسفارت ایران در افغانستان شد!چند روز بعد منافقین خلق!قدوسی را شهید کردند!با افشاگریهای زواره ای نماینده مجلس و پیگیری شهید لاجوردی دادستان انقلاب،دوباره تعدادی بازداشت شدند!با صحبتهای علی تهرانی از بازداشت شدگان! محمدی، بازداشت میشود که در زندان قبل از این که اسامی دیگر همدستانش را بگوید، به صورت مشکوک خودکشی میکند! حجاریان و محسن سازگارا شخصا مراسم تدفینش را به عهده میگرند! بافشار آقای منتظری بر شورای عالی قضایی،لاجوردی از دادستانی انقلاب عزل میشود! ربانی دادستانی کل هم با پودر سرطانزای سیدمهدی هاشمی،برادرداماد منتظری،شهید میشود!

خسروتهرانی،که طعم چندماه زندان انفرادی را چشیده بود،ازاد شده بود!وقتی که موسوی خوئینی ها،فرد چپگرا و اصلاحطلب ! دادستان کل کشور میشود،با فشار دوستان هم حزب اش( مجاهدین انقلاب) و نامه افرادی مثل محمد خاتمی،مهاجرانی و 100 نفر دیگر به امام خواستار مختومه شدن پرونده انفجار نخست وزیری میشوند! اما امام ره،پاسخی نمیدهد! خوئینی ،علی اکبرتهرانی  از متهمان جسد سازی برای کشمیری را مستحق اعدام میدانست ولی با قرار مالی ازاد شد! با فشار چند نماینده مجلس برای پیگری پرونده،موسوی خوئینی ها،کمی به تکاپو میافتد ولی در اخر پرونده را مختومه اعلام میکند!و تمام متهمان ازاد شدند!خسور تهرانی،به دانشگاه امام صادق میرود و دکترای علوم سیاسی و معارف را میگرد!پایان نامه اش درباره ی شناخت مجاهدین خلق(منافقین)بود. فلاحیان وزیر اطلاعات گفته بود او یک اطلاعاتی تو دار است..!

خاتمی که خواست کاندید شود،او به همراه حجاریان و ..عضو کمیته ای موسوم به ایکس بوده اند!خاتمی که رئیس جمهور شد،مشاورامنیتی وی شد!همزمان در دانشگاه های تهران وعلامه طباطبایی درس میداد،نزدیک انتخابات 88،با محوریت مهدی هاشمی رفسنجانی و دیگر تئوریسین های اصلاحطلب،کمیته ایکس!! را برای تشنج و نقش افرینی در انتخابات تشکیل میدهد! کامران،مسئول حراست دفتر نخست وزیری واز متهمان پرونده و از دوستان خسروتهرانی،بعدا نماینده مجلس میشود!سازگار هم از بازداشتی ها،بعدها مشاورسیاسی خاتمی شد،حجاریان،سالها در وزارت اطلاعات بود!نبوی در دولت موسوی،وزیر صنایع و در مجلس ششم نائب رئیس شد!

خسروقنبری،هم اکنون به کار دانشگاهی میپردازد!وبرخی خبرها از خسرو و فعال شدن دوباره کمیته جنگ روانی با محوریت مشاور .. حسن روحانی برای انتخابات 96 و تخریب رقبای وی میدهند!

همین!

عضویت در کانال:

https://t.me/joinchat/AjzDWTuoHYOXY5tQ3IHuyA

نظرات  (۱)

عالی بود ممنون از سایت خوبتون

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی