فرهنگ پرواز

فرهنگ همانی که آقا هم فدایی آن است

فرهنگ پرواز

فرهنگ همانی که آقا هم فدایی آن است

فرهنگ پرواز

بسم الله
هر چیزی یک فرهنگی دارد
پرواز هم فرهنگ خود را دارد...
...........................................
استفاده از عناوین و مطالب فقط با ذکر نام فرهنگ پرواز
مجاز است! اخلاق در امانت داری....
در غیر این صورت شرعا و قانونا حرام است.
...........................................
فرهنگ پرواز چه با همین عنوان و
چه با عنوان های
نزدیک به فرهنگ پرواز . ارتباطی ندارد
...........................................
برای مشاهده بهتر فرهنگ پرواز از مرور گر
Mozilla Firefox استفاده کنید.

بایگانی

نویسندگان

پیوندهای روزانه

از آنجایی رئیس جمهور محترم در اون دانشگاه معروف! فرموده بودند تا استادان دانشگاه از دستاورد هسته ایی دولت تدبیر و امید حمایت کنند،و از آن جایی که متقدان بی شناسنامه هر روز برای خودشان همایش برگزار می کنند، ما به دولت و حامیان قاطع و محض دولت چند پیشنهاد می دهیم تا به مجمع عقلای دولت فشار نیاید !!!

1:سبدیسم!

در این همایش با محوریت موضوع مهم و حیاتی معیشت مردم قانون مدار ! و نه آن مردم بی قانون 49.3 درصدی !!! شرکت کنندگان با تعداد سوراخ های سبد کالا و طریقه ی بافتن آن سبد در سرمای زمستان در زیر برف آشنا می شوند! برای بسته فرهنگی همایش می توان ماکارونی همراه با برنج هندی اهدا کرد! در ضمن می توان کارگاه آشنایی با فناوری پیشرفته ی بسته بندی برنج در مقادیر 10 کیلویی به وسیله ی هندیان گرامی برگزار کرد!!!

سخنران پیشنهادی برای همایش می توان از استاد محترم حضرت وزیر صنعت فعلی دعوت کرد! البته برای ترجمه سخنان ایشان می توان از وزیر محترم کار نیز دعوت به عمل آورد...

2:چرخیسم!

در این همایش شرکت کنندگان می توانند با نحوه ی برقراری ارتباط اورانیوم غنی شده با چرخ پنچر شده ی هسته ایی و زندگی مردم آشنا شوند! برای بسته ی فرهنگی همایش می توان عکس های یادگاری وزیر خندان را با خواهر گرامی کاترین خانم به همراه چند عدد دانه ی قهوه ی اصل فرانسوی اهدا کرد!

سخنران پیشنهادی می توان از طیب سیاست و با سابقه در امور تفرقه اصولگرایی دعوت کرد! در ضمن می توان برای شرکت کنندگان طریقه ی پلمب تاسیسات هسته ایی را آموزش داد تا شرکت کنندگان بتوانند فرق تکمیل کردن با پلمب کردن را بفهمند!

3:بنزینیسم!

در این همایش شرکت کنندگان در رابطه با اصول تعطیل کردن پتروشیمی ها و شاد کردن دلالان وارد کننده ی بنزین از خارج ، مباحثی را یاد می گیرند! البته برای بسته فرهنگی می توان از بنزین خارجی بی کیفیت در قالب بسته بندی ایرانی استفاده کرد تا شرکت کنندگان باورشان بشود که تولید ایرانی آلاینده است. سخنران پیشنهادی در صورت بهبود جسمی خانم رئیس سازمان محیط زیست، می توان دعوت به عمل آورد!

البته کارگاه آشنایی با نحوه ی پنهان کردن اسناد بی ضرر بودن بنزین ایرانی در شرکت نفت را می توان برپا کرد!

4:تخم مرغیسم!

در این همایش  شرکت کنندگان با در دست داشتن هر یک عدد شانه ی تخم مرغ به صورت زنده با چیدن آن آشنا می شوند! در واقع این همایش زیر بنای کل سیاست خارجی دولت با تدبیر خواهد ! به صورتی که اگر کسی نتواند تخم مرغ هایش را در یکسبد بچیند ! به آن فرد انگ عامل همه ی تحریم ها ،زده خواهد شد!!!! پس بنابراین باید شرکت کنند همانند آقا جواد همیشه خندان به صورت ظریفانه تخم مرغ ها را فقط در یک سبد بچینند تا بدانند تحصیل در آمریکا یعنی شانه ی تخم مرغ های شکسته...

سخنران پیش نهادی می توان از کل تیم مذاکره کننده دعوت کرد تا به صورت دسته جمعی به بیان نظرات بپردازند...

5: انحرافیسم!!!

در این همایش و جلسه شرکت کنندگان با نحوه انحراف ذهن مردم از مسائل اقتصادی و وعده های عملی نشده دولت در زمینه اقتصادی با طرح موضوعاتی همچون ماهواره و شلاق و بهشت و .... آشنا می شوند!

برای بسته فرهنگی می توان از روزنامه های زنجیره ایی سال های 76 تا 84 استفاده کرد!

سخنران پیش نهادی می توان از شخص شیخ الرئیس یا مشاور امور اقلیت های وی دعوت به عمل آورد...

6:خاطره ایسم !!!!!!!

در این همایش کسی حق شرکت ندارد ! بلکه باید  یک نفر که نقش سخنران دارد بخوابد و فردایش از طریق سایت به بیان خاطرات خود و خواب های خود بپردازد! از بسته های فرهنگی که می توان برای مردم فرستاد از نسخه های روزنامه آرمان استفاده کرد!

گفتنی است هر کدام از خاطره ها اگر زیر سوال رفت می توان همه تقصیرات را بر گردن گردانندگان نازک گردن سایت انداخت تا به حقانیت خواب های حاج آقا کسی شبهه ایی وارد نکند.

7: کرسنتیسم!

این همایش چه برای این طرفی ها و چه برای اون طرفی به هیچ وجه قابل برگزاری نیست ! چیزی در حد هولوکاست از نظر سیاسی برای برخی هاست ! پس حتی طرفداران دولت فعلی هم نمی توانند برگزار کنند! چون آبروی یک عدد وزیر و یک کابینه تدبیر و باعث ناامیدی آقازاده ی معروف میشود ! هر چند بویش مثل گاز طبیعی باشد!

8: کلیدیسم!

این همایش برعکس موضوع آن ربطی به کلید حاج حسن آقا ندارد ! بلکه به موضع چگونگی بدست آوردن کلید درب اصلی کاخ سعد آباد توسط همسر محترمه می باشد! شرکت کنندگان در این همایش می توانند برقصند (البته فقط برای بانوان) ! بسته ی فرهنگی می تواند شامل آلبوم مدل های اروپایی تا جدیدترین ترانه های اون ور آبی باشد...

سخنران خاصی ندارد ، می توان از نوازندگان مطرح زیر زمینی دعوت به عمل آورد! کارگاه آشنایی با نحوه ی سانسور این همایش و ریز هزینه های آن مراسم در کنار سالن برگزاری همایش دایر خواهد شد!(ورود برادران به شدت ممنوع خواهد شد)

9: رانتیسم !
در این همایش مردم می توانند با نحوه ی سرپوش نهادن بر خیانت کوچک دوستان بعضی هااااا! آشنا شوند! بسته ی فرهنگی شامل کتاب چگونه با کمک دوستان میلیاردر شویم و همچنین چگونه بانک مرکزی را ساکت نگه داریم خواهد بود!

سخنران پیش نهادی می توان از خود حضرت سخنگو و خندان .... دعوت کرد.

10:بی خیالیسم !!!

در این همایش ،به تعداد شکرت کنندگان تخت خواب راحت و نرم گذاشته و سپس با نواختن نوای روح بخش سخنان رئیس جمهور مبنی بر پیروزی بزرگ در توافق ژنو ! با پس زمینه ی نوای  به یادگار مانده ی لا لا لا لایی لا لا لایی ! بخواب کوچولوووو ! بخواب کوچولوووو.... شرکت کنندگان را از عقب نشینی های هسته ایی بی خیال کرد !

سخنران پیش نهادی می توان از جناب یا جنابان استاد خوشکل کلام ! تا مشاور کرواتی دولت و ضد پدیده ی لبو فروشی دعوت کرد.

11: قاطعیسم !

در  این همایش که حتما باید در سالروز صدور پیام 24 خرداد برگزار شود! شرکت کنندگان با در دست داشتن پلاکارد هایی با نوشته ی 50.7 درصد قاطع تر از 62 درصد است شرکت می کنند ! علت این کار مشخص نیست و روان شناسان و ریاضی دانان هم هنوز نخواهند فهمید !!!!

سخنران پیشنهادی برای مراسم می توان از رئیس جمهور و تمام اعضای ستادی اش دعوت کرد.

بسته ی فرهنگی خاصی ندارد ولی برای نشان دادن قاطع بودن پیروزی پارسال می توان از جیگر ترین عروسک دنیا و با شعار قاطعم قاطعم استفاده کرد!

12:منبریسم !!!

در این نوع از همایش ! شرکت کنندگان محترم با طریقه خفه کردن منتقد خود و نشان دادن خود به عنوان کسی که از منبر های یکطرفه بدش میاید !!!! نحوه ی انتقاد پذیری را یاد می گیرند ! گفتنی است سخنران پیشنهادی سابقه ی طولانی در منبر های یکطرفه دارد ! به صورتی که در همین چند روز پیش در ظاهر از منبر های یک طرفه و بلند گوهای کاسه ایی ابراز انزجار کرده است! سوالی هست ؟

بسته ی فرهنگی شامل انواع برنامه های ورود به فیس بوک و جزوه ی آثار مفید عضویت در شبکه های خارجی اجتماعی  می توان به مردم داد!!!


همین.........

درج این مطلب در سایت های زیر:

دولت بهار

بهترین های حرف تو

نظرات  (۱۵)

سلام

دست شما درد کنه


کلیدیسم!!! :)

پاسخ:
سلام
:))))
سلام
کلیپ نوسفر هم برای همایش «بی خیالیسم» بسیار مناسب است...

قلمتان پر برکت
ایام شعبانیه برایتان مبارک باشد.

پاسخ:
سلام
این هم پیشنهادی است!
برای شما هم مبارک.....
ممنون
پاسخ:
ممنونم!
سلام
پ رماتیسم چی شد ؟!

:)))))))))))
پاسخ:
:)
با سلام...
کلا ایسم دیگه....
پاسخ:
سلام
آره!!!!
سلام علیکم.
والا دلمان بسی پر است!!! بسی!!!
مخصوصا که تازگی با جماعت عجیبی آشنا شده ایم از نوع هاشمیسم! (یا همان حاج آقاییسم!) بعد شعارشان هم این است: ملاک حال افراد است و ما حال را عاشقیم!!!! بعد یک شعار دیگر هم دارند، بی ریشه! اصولا هر که با حاج آقا مخالف باشد را بی ریشه میدانند! مثلا لجند شدیدا با آیت الله مصباح. یا مثلا میگویند این منتقدان آن هشت سالی که یک بی ریشه حکومت میکرد کجا بودند؟ یا مثلا میگویند اینها از اول شروع کردند راهپیمایی هاشان را(ما را میگویند مثلا) منتها نه از لحاظ فیزیکی، از طریق تخریب بی شرمانه ی دولت! ما خودمان میخواستیم سال نو که گذشت دلمان را با رئیس جمهور صاف کنیم، ولی این آخری ها دیگر بدجوری بریده ایم از دستشان! خصوصا با افاضات جدیدشان!:«ماهواره آمد، نه دین مردم پر کشید و نه هویتشان از بین رفت!» یعنی انصافا بیشتر به یک تیتر طنز شبیه است!!! احتمالا ایشان یا تاحالا ماهواره ندیده اند، یا با افرادی که ماهواره دیده اند حشر و نشر نداشته اند!!! بعضا دیده شده مثلث اسطوره ای بعضی افراد که قائل بر بی ریشگی ما هستند این چنین است:
خمینی/خامنه ای/ هاشمی ... و ما فقط سکوت اختیار کردیم و ناتوان شدیم و همچنان گیجیم!! گیـــــج! بعد هم از انجا که اقا بسیار تاکید دارند بر حفظ وحدت داخلی و اینها ، و از انجا که میدانیم فعلا اعصاب انتقاد منصفانه نداریم و دهان باز کنیم لاجرم ناسزا میگوییم و از سر حرص حرف میزنیم، باز هم سکوت میکنیم، و به همین بندهای طنز مرقوم توسط شما بسنده... مخصوصا قسمت کلیدیسم! این بند از عنصر شگفتانه سازی(یا همان سورپرایزیسم) نیز بهره برده ست :)) خداییش ذهن خواننده به سمت 
افتضاحات سعد آباد نمیرود :)) در مورد بند 11 هم باید گفت این مسئله را روانشناسان و حتی ریاضیدانان نمیتوانند تحلیل کنند! یک نفر اینجاست که میتواند تحلیل کند. همو که گفت: مردم فلان استان دامادشان را ول نمیکنند به یک نفر دیگر رای بدهند(همراه شوی گرامیشان البته) . یا حتی شیخ گرامی خندان با ننه جان گرامیشان (همراه بانو). + حاج آقا ، که تازگی ها معترضند که در سال 84 نیز تقلب شده است. یا تازگی در روزنامه ی افتاب یزد خواندیم که فرموده بودند :«سینه ام از اسرار نظام زخم است! بعضی ها خیال میکنند اگر فشار بیاورند، این اسرار را فاش خواهم کرد(منظورشان کلا همه طرف بود ها!) ولی سخت در اشتباهند، من این اسرار را فاش نمیکنم!»(نقل به مضمون) لذا احتمالا کسانی که سبب ما زاد این درصد شدند، عده ای درخت بوده اند، یا احتمالا رای سفیدشان به نام آن دیگری خوانده شده!!!!!!!!
خلاصه قلمتان مستدام! باشد که رستگار شویم... و ولایت پذیر حقیقی. نه جلو تر، نه عقب تر
تشکر از اطلاع رسانی و عذر تقصیر بخاطر اطناب پیام!
یا علی
پاسخ:
سلام
ممنون از درد و دل! شما رشته تان ادبیات است؟
اون وقت این اطناب پیام ، ریشه اش چیه و به چه معنی؟  :))))
یاعلی(ع)
سلام
خیر، ما ادبیات نمیخوانیم :) لکن علاقه داریم.  خلاصه با اینکه ادیب نیستیم ولی ادیبان را تحسین میکنیم.

درد و دل ها هم برای همین محیطهای خودمانی نگه داشته میشوند در راستای همان حفظ وحدت... فقط امید است که راهکاری هم بشود پیدا کرد...
بقول استاد بزرگواری: ما در حوزه ی انتقاد بسیار قوی عمل میکنیم ولی در حوزه ی اغنا، متاسفانه فَشَل هستیم!!!

خب «ط ن ب» فکر میکنم در زبان عربی به معنی طولانی بودن باشد. اطناب پیام هم یعنی طولانی بودن پیام.

و السلام و دیگر هیچ :)
پاسخ:
ممنون و تشکر...
۱۰ خرداد ۹۳ ، ۱۶:۱۳ امیرعلی طلبه
فیزز بردیم.
یاعلیــ
پاسخ:
یاعلی(ع)

با سلام و خدا قوت مطلب شما به عنوان بهترین های وبلاگی انتخاب شد و در قسمت "گلدون وبلاگی" سایت حرف تو با آدرس:

http://harfeto.ir/?q=node/27455
منتشر شد
خواهشمندیم مطالب تولیدی خود را به سایت حرف تو ارسال نمائید .
هدیه سایت حرف تو به شما:
پیامبر اسلام: عدالت نیکو است اما از دولتمردان نیکوتر، سخاوت نیکو است اما از ثروتمندان نیکوتر؛ تقوا نیکو است اما از علما نیکوتر؛ صبر نیکو است اما از فقرا نیکوتر، توبه نیکو است اما از جوانان نیکوتر و حیا نیکو است اما از زنان نیکوتر.
(
نهج الفصاحه، ح 2006

پاسخ:
سلام
تشکر
البته موضوعاتی مثل «شیروخورشیدیسم»، «فریدونیسم»، «فیس بوکیسم» و ... هم باید گنجانده شوند
پاسخ:
بله!!!
۱۶ خرداد ۹۳ ، ۱۲:۲۰ بنی الزهرا(س) ...
سلام ...
در ایام ولادت ها یک حرف دل ...
نوشتم
منتظر شما و نظرات ارزشمندتان هستیم ...
یا ح س ی ن
۱۶ خرداد ۹۳ ، ۲۱:۲۷ محرم سرباز کوچولو
سلام خدا قوت
جالب بود
براتون آرزوی موفقیت دارم
به محرمانه های ما هم سر بزنین...
عالی بود خوشمان آمد
پاسخ:
ممنون
ان شاالله حداقل 2 تایی از این همایش ها برگزار بشه 
پاسخ:
!!!!
شما هم مثه طرفداران آقای روحانی تندروی محض هستین. این همه کنایه و متلک در مطالبتون خنده داره. هرکس سنگ خودشو به سینه میزنه انگار.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی